O firmie
 

Stal kwasoodporna i aluminium – profile kwasoodporne, kątowniki kwasoodporne, kształtowniki aluminiowe, balustrady, blachy ryflowane.

W Hurtowni stali Ulamex znajduje się dział zajmujący się sprzedażą artykułów ze stali kwasoodpornej oraz aluminium. Produkty ze stali kwasoodpornej często znajdują swoje zastosowanie podczas konstrukcji zewnętrznych. Profile kwasoodporne oraz inne kształtowniki ze stali kwasoodpornej charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Hurtownia Ulamex współpracuje z szerokim gronem wykonawców balustrad kwasoodpornych zarówno wykonanych z profili kwasoodpornych kwadratowych jak i rur kwasoodpornych. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu barierek i balustrad. W ofercie są również balustrady z szybą. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze blachy ryflowane. Dostarczamy je zarówno klientom hurtowym jak i detalicznym. Wykonanie blach ze stali nierdzewnej poszerza znacząco możliwości jej użytkowania. Tłoczenia zastosowane w blachach ryflowanych mają charakter antypoślizgowy. Często jednak blachy ryflowane wykorzystywane są dekoracyjnie jako materiał wykończeniowy.

Poliwęglan komorowy – idealny materiał na zadaszenie

Hurtownia stali Ulamex poszerzyła swoją ofertę o poliwęglan komorowy i lity. Czym on jest dowiesz się z tekstu o Poliwęglanie komorowym. Jest on wykorzystywany między innymi do budowy tzw. Daszków z poliwęglanu. Daszki z poliwęglanu to nic innego jak zadaszenia nad klatkami w bloku czy drzwiami. Poliwęglan jednak ma dużo szersze zastosowanie. Służy on często do budowy ścian hali czy przystanków. Agencje reklamowe używają go podczas budowy billboardów. Poliwęglan komorowy może mieć bardzo różnorodną budowę. Im grubszy tym więcej wariantów poliwęglanu występuje. W ofercie firmy Ulamex znajdą Państwo poliwęglan dymiony, barwiony oraz przezroczysty.

Hurtownia stali Ulamex – wysoka jakość na dobrych warunkach

Celem hurtowni stali Ulamex jest współpraca z firmami handlowymi oraz wykonawcami. Na dziale z wyrobami ze stali czarnej swoje zapotrzebowanie uzupełnią firmy konstrukcyjne. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Cenimy sobie uczciwość, terminowość i współpracę na wysokim poziomie.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium